We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
VEMER - VE310900 - TAMB cap, Mechanical thermostat with spiral sensor, -5°C to +35°C, IP54
Lei 225.00
Lei 185.95
In stock
Only 3 left
SKU
VEVE310900
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Write Your Own Review
| Manufacturer | VEMER |
|---|---|
| Manufacturer code | VE310900 |
| Order Unit | Pce |
| Type of installation | wall mounting |
| Number of relays | 1 |
| Dimensions | 105x105x48 mm |
| Type of command | on/off |
| Operation mode | heating (winter) |
| Range of adjustment | -5÷35 °C |
| Colour | White |
| Operating temperature | -40°C ÷ +60°C |
We found other products you might like!
-
VEMER - VE730800 - Klima LCD 230, Thermostat with LCD displayLei 99.00 Lei 81.82








