We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - SFP 095 Appliance Holder [40 x 71 x 15]
Lei 51.00
Lei 42.15
In stock
SKU
SG09550005
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Appilance holder SFP 095 - STEGOFIX PLUS; screw fixing (1 packaging unit = 5pc.)
Appilance holder SFP 095 - STEGOFIX PLUS; screw fixing (1 packaging unit = 5pc.)
| Manufacturer article number | 09550.0-05 |
|---|---|
| EAN code | 4251823469239 |
| ETIM code | EC002625 |
| CN code | 39269097 |
| Dimensions (W x L x H) | 40 x 71 x 15 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/sfp-095
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469239 |
| Device height | 15 mm |
| Device width | 40 mm |
| Device depth | 71 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 09550.0-05 |
| Order Unit | 1 unit |





