We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - SFP 095 Appliance Holder [38 x 14 x 43]
Lei 56.00
Lei 46.28
In stock
SKU
SG09510001
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Appilance holder STEGOFIX (1 packaging unit = 5pc.)
Appilance holder STEGOFIX (1 packaging unit = 5pc.)
| Manufacturer article number | 09510.0-01 |
|---|---|
| EAN code | 4251823469192 |
| ETIM code | EC002625 |
| CN code | 39269097 |
| Dimensions (W x L x H) | 38 x 14 x 43 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/sfp-095
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469192 |
| Device height | 43 mm |
| Device width | 38 mm |
| Device depth | 14 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 09510.0-01 |
| Order Unit | 1 unit |





