We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - SEN 073 Cable [20 x 20000 x 20]
Lei 597.00
Lei 493.39
In stock
SKU
SG244447
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Sensor cable for SEN 073 IP64 with connector incl. female M12 plug for self-assembly, lenght 20m
Sensor cable for SEN 073 IP64 with connector incl. female M12 plug for self-assembly, lenght 20m
| Manufacturer article number | 244447 |
|---|---|
| EAN code | - |
| ETIM code | EC002627 |
| CN code | 90328900 |
| Dimensions (W x L x H) | 20 x 20000 x 20 mm |
| Weight | 0.7 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/sen-073
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | - |
| Device height | 20 mm |
| Device width | 20 mm |
| Device depth | 20000 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 244447 |
| Order Unit | 1 pc |





