We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - SEN 073 Cable [20 x 2000 x 20]
Lei 448.00
Lei 370.25
In stock
SKU
SG244445
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Sensor cable for SEN 073 IP64 with connector incl. female M12 plug, fully assembled, lenght 2m
Sensor cable for SEN 073 IP64 with connector incl. female M12 plug, fully assembled, lenght 2m
| Manufacturer article number | 244445 |
|---|---|
| EAN code | - |
| ETIM code | EC002627 |
| CN code | 90328900 |
| Dimensions (W x L x H) | 20 x 2000 x 20 mm |
| Weight | 0.12 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/sen-073
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | - |
| Device height | 20 mm |
| Device width | 20 mm |
| Device depth | 2000 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 244445 |
| Order Unit | 1 pc |





