We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - REP 118 Roof Exit Filter [354 x 84 x 354]
Lei 371.00
Lei 306.61
In stock
SKU
SG11860000
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Roof exit filter with G3 mat type REP 118, cut-out 250x250mm, IP32
Roof exit filter with G3 mat type REP 118, cut-out 250x250mm, IP32
| Manufacturer article number | 11860.0-00 |
|---|---|
| EAN code | 4251823469727 |
| ETIM code | EC002513 |
| CN code | 84213925 |
| Dimensions (W x L x H) | 354 x 84 x 354 mm |
| Weight | 1 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/rfp-018
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469727 |
| Device height | 354 mm |
| Device width | 354 mm |
| Device depth | 84 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 11860.0-00 |
| Order Unit | 1 pc |





