We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - RCE 016 Clip [10 x 10 x 10]
Lei 10.01
Lei 8.27
In stock
SKU
SG09008001
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Mounting clips for RCE 016 (2 pc)
Mounting clips for RCE 016 (2 pc)
| Manufacturer article number | 09008.0-01 |
|---|---|
| EAN code | 4251823469086 |
| CN code | 73209090 |
| Dimensions (W x L x H) | 10 x 10 x 10 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| Country of origin | GB |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/rce-016
Write Your Own Review
| Country of origin | GB |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| Device height | 10 mm |
| Device width | 10 mm |
| Device depth | 10 mm |
| EAN code | 4251823469086 |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 09008.0-01 |
| Order Unit | 1 unit |





