We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - LED 121 Cable [10 x 600 x 10]
Lei 105.00
Lei 86.78
In stock
SKU
SG244425
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
LED 121/122, cable for external door switch connection, length 0,6m , UL
LED 121/122, cable for external door switch connection, length 0,6m , UL
| Manufacturer article number | 244425 |
|---|---|
| EAN code | 4251823473625 |
| ETIM code | EC002556 |
| CN code | 85444290 |
| Dimensions (W x L x H) | 10 x 600 x 10 mm |
| Weight | 0.15 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/led-121
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823473625 |
| Device height | 10 mm |
| Device width | 10 mm |
| Device depth | 600 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 244425 |
| Order Unit | 1 pc |





