We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - LED 121 Cable [20 x 4000 x 10]
Lei 240.00
Lei 198.35
In stock
SKU
SG244423
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
LED 121/122, power input cable AC, length 4m , UL
LED 121/122, power input cable AC, length 4m , UL
| Manufacturer article number | 244423 |
|---|---|
| EAN code | 4251823473601 |
| ETIM code | EC002556 |
| CN code | 85444290 |
| Dimensions (W x L x H) | 20 x 4000 x 10 mm |
| Weight | 0.3 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/led-121
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823473601 |
| Device height | 10 mm |
| Device width | 20 mm |
| Device depth | 4000 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 244423 |
| Order Unit | 1 pc |





