We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - LED 025 Connector [10 x 40 x 10]
Lei 30.00
Lei 24.79
In stock
SKU
SG264060
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
LED 025, male connector for power output DC
LED 025, male connector for power output DC
| Manufacturer article number | 264060 |
|---|---|
| EAN code | 4251823474073 |
| ETIM code | EC002556 |
| CN code | 85369010 |
| Dimensions (W x L x H) | 10 x 40 x 10 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/led-025
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823474073 |
| Device height | 10 mm |
| Device width | 10 mm |
| Device depth | 40 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 264060 |
| Order Unit | 1 pc |





