We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - LED 025 Cable [10 x 2000 x 10]
Lei 63.00
Lei 52.07
In stock
SKU
SG244360
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
LED 025, power input cable DC, length 2m
LED 025, power input cable DC, length 2m
| Manufacturer article number | 244360 |
|---|---|
| EAN code | 4251823473342 |
| ETIM code | EC002556 |
| CN code | 85444290 |
| Dimensions (W x L x H) | 10 x 2000 x 10 mm |
| Weight | 0.2 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/led-025
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823473342 |
| Device height | 10 mm |
| Device width | 10 mm |
| Device depth | 2000 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 244360 |
| Order Unit | 1 pc |





