We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - FPO 118 Exit Filter IP54 [215 x 50 x 215]
Lei 137.00
Lei 113.22
In stock
SKU
SG11882030
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Air intake with G3 mat type FPO 118, cut-out 176x176mm, IP 54
Air intake with G3 mat type FPO 118, cut-out 176x176mm, IP 54
| Manufacturer article number | 11882.0-30 |
|---|---|
| EAN code | 4251823469826 |
| ETIM code | EC002513 |
| CN code | 84213925 |
| Protection class | IP54 |
| Dimensions (W x L x H) | 215 x 50 x 215 mm |
| Weight | 0.4 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/fpo-018-1
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469826 |
| Device height | 215 mm |
| Device width | 215 mm |
| Device depth | 50 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 11882.0-30 |
| Order Unit | 1 pc |





