We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - FPO 118 Exit Filter IP54 [152 x 47 x 152]
Lei 117.00
Lei 96.69
In stock
SKU
SG11881030
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Air intake with G3 mat type FPO 118, cut-out 124x124mm, IP 54
Air intake with G3 mat type FPO 118, cut-out 124x124mm, IP 54
| Manufacturer article number | 11881.0-30 |
|---|---|
| EAN code | 4251823469802 |
| ETIM code | EC002513 |
| CN code | 84213925 |
| Protection class | IP54 |
| Dimensions (W x L x H) | 152 x 47 x 152 mm |
| Weight | 0.2 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/fpo-018-1
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469802 |
| Device height | 152 mm |
| Device width | 152 mm |
| Device depth | 47 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 11881.0-30 |
| Order Unit | 1 pc |





