We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - FPI 118 Exit Filter IP54 [152 x 60 x 152]
Lei 130.00
Lei 107.44
In stock
SKU
SG11871000
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Air outlet with air-flaps type FPI 118, cut-out 124x124mm, IP 54
Air outlet with air-flaps type FPI 118, cut-out 124x124mm, IP 54
| Manufacturer article number | 11871.0-00 |
|---|---|
| EAN code | 4251823469741 |
| ETIM code | EC002513 |
| CN code | 84213925 |
| Protection class | IP54 |
| Dimensions (W x L x H) | 152 x 60 x 152 mm |
| Weight | 0.3 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/fpi-018-1
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469741 |
| Device height | 152 mm |
| Device width | 152 mm |
| Device depth | 60 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 11871.0-00 |
| Order Unit | 1 pc |





