We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - FM 086 Filter Mat [215 x 10 x 215]
Lei 100.00
Lei 82.64
In stock
SKU
SG08636000
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Filter mats G3 (5 pc) type FM 086, 215x215mm
Filter mats G3 (5 pc) type FM 086, 215x215mm
| Manufacturer article number | 08636.0-00 |
|---|---|
| EAN code | 4251823468751 |
| ETIM code | EC000255 |
| CN code | 56039490 |
| Dimensions (W x L x H) | 215 x 10 x 215 mm |
| Weight | 0.02 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823468751 |
| Device height | 215 mm |
| Device width | 215 mm |
| Device depth | 10 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 08636.0-00 |
| Order Unit | 1 unit |





