We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - FM 086 Filter Mat [168 x 10 x 168]
Lei 55.00
Lei 45.45
In stock
SKU
SG08602000
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Filter mats G4 (3 pc) for 01802.0-00 and 01804.0-00 type FM 086 168x168mm
Filter mats G4 (3 pc) for 01802.0-00 and 01804.0-00 type FM 086 168x168mm
| Manufacturer article number | 08602.0-00 |
|---|---|
| EAN code | 4251823479054 |
| ETIM code | EC000255 |
| CN code | 56039490 |
| Dimensions (W x L x H) | 168 x 10 x 168 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823479054 |
| Device height | 168 mm |
| Device width | 168 mm |
| Device depth | 10 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 08602.0-00 |
| Order Unit | 1 unit |





