We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - EF 118 Exit Filter IP55 [224 x 83 x 165]
Lei 366.00
Lei 302.48
In stock
SKU
SG11821000
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Exit filter with F5 mat "out-door" type EF 118, cut-out 125x125mm, IP55
Exit filter with F5 mat "out-door" type EF 118, cut-out 125x125mm, IP55
| Manufacturer article number | 11821.0-00 |
|---|---|
| EAN code | 4251823469529 |
| ETIM code | EC002513 |
| CN code | 84213925 |
| Protection class | IP55 |
| Dimensions (W x L x H) | 224 x 83 x 165 mm |
| Weight | 0.6 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469529 |
| Device height | 165 mm |
| Device width | 224 mm |
| Device depth | 83 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 11821.0-00 |
| Order Unit | 1 pc |





