We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - EF 118 Exit Filter IP54 [284 x 67 x 284]
Lei 234.00
Lei 193.39
In stock
Only 2 left
SKU
SG11803000
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Exit filter with G4 mat type EF 118, cut-out 250x250mm, IP54
Exit filter with G4 mat type EF 118, cut-out 250x250mm, IP54
| Manufacturer article number | 11803.0-00 |
|---|---|
| EAN code | 4251823469475 |
| ETIM code | EC002513 |
| CN code | 84213925 |
| Protection class | IP54 |
| Dimensions (W x L x H) | 284 x 67 x 284 mm |
| Weight | 1 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469475 |
| Device height | 284 mm |
| Device width | 284 mm |
| Device depth | 67 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 11803.0-00 |
| Order Unit | 1 pc |





