We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - EF 118 Exit Filter IP54 [226 x 66 x 209]
Lei 129.00
Lei 106.61
In stock
Only 13 left
SKU
SG11802000
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Exit filter with G4 mat type EF 118, cut-out 176x176mm, IP54
Exit filter with G4 mat type EF 118, cut-out 176x176mm, IP54
| Manufacturer article number | 11802.0-00 |
|---|---|
| EAN code | 4251823469444 |
| ETIM code | EC002513 |
| CN code | 84213925 |
| Protection class | IP54 |
| Dimensions (W x L x H) | 226 x 66 x 209 mm |
| Weight | 0.6 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469444 |
| Device height | 209 mm |
| Device width | 226 mm |
| Device depth | 66 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 11802.0-00 |
| Order Unit | 1 pc |





