We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - DD 084 Compensation Device IP66 [60 x 50 x 60]
Lei 55.00
Lei 45.45
In stock
SKU
SG08410000
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Drainage device type DD 084, plastic, IP66, M50; approvals UL,VDE,EAC
Drainage device type DD 084, plastic, IP66, M50; approvals UL,VDE,EAC
| Manufacturer article number | 08410.0-00 |
|---|---|
| EAN code | 4251823479023 |
| ETIM code | EC002009 |
| CN code | 39269097 |
| Protection class | IP66 |
| Dimensions (W x L x H) | 60 x 50 x 60 mm |
| Weight | 0.06 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/dd-084
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823479023 |
| Device height | 60 mm |
| Device width | 60 mm |
| Device depth | 50 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 08410.0-00 |
| Order Unit | 1 pc |





