We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - DCR 030 Sensor [12 x 3000 x 13]
Lei 344.00
Lei 284.30
In stock
SKU
SG267126
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
External sensor for DCR 030/130, length 3m
External sensor for DCR 030/130, length 3m
| Manufacturer article number | 267126 |
|---|---|
| EAN code | 4251823474301 |
| ETIM code | EC002994 |
| CN code | 90328900 |
| Dimensions (W x L x H) | 12 x 3000 x 13 mm |
| Weight | 0.04 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/dcr-030
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823474301 |
| Device height | 13 mm |
| Device width | 12 mm |
| Device depth | 3000 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 267126 |
| Order Unit | 1 pc |





