We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - DA 284 Compensation Device IP67 [17 x 21 x 17]
Lei 82.00
Lei 67.77
In stock
SKU
SG28404000
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Pressure compensation device DA 284, aluminium, 1 packaging unit = 1pc, IP 67, M12 ; approvals CE,EAC
Pressure compensation device DA 284, aluminium, 1 packaging unit = 1pc, IP 67, M12 ; approvals CE,EAC
| Manufacturer article number | 28404.0-00 |
|---|---|
| EAN code | 4251823479115 |
| ETIM code | EC000331 |
| CN code | 39269097 |
| Protection class | IP67 |
| Dimensions (W x L x H) | 17 x 21 x 17 mm |
| Weight | 0.02 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/da-284-p
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823479115 |
| Device height | 17 mm |
| Device width | 17 mm |
| Device depth | 21 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 28404.0-00 |
| Order Unit | 1 pc |





