We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - DA 284 Compensation Device IP66 [60 x 37 x 60]
Lei 623.00
Lei 514.88
In stock
SKU
SG28401000
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Pressure compensation device DA 284, stainless steel V2A, IP 66, M40 ; approvals VDE,EAC
Pressure compensation device DA 284, stainless steel V2A, IP 66, M40 ; approvals VDE,EAC
| Manufacturer article number | 28401.0-00 |
|---|---|
| EAN code | 4251823474455 |
| ETIM code | EC000331 |
| CN code | 73072980 |
| Protection class | IP66 |
| Dimensions (W x L x H) | 60 x 37 x 60 mm |
| Weight | 0.2 kg |
| Country of origin | TR |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/da-284-p
Write Your Own Review
| Country of origin | TR |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823474455 |
| Device height | 60 mm |
| Device width | 60 mm |
| Device depth | 37 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 28401.0-00 |
| Order Unit | 1 pc |





