We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - DA 084 Compensation Device IP55 [66 x 31 x 66]
Lei 79.00
Lei 65.29
In stock
SKU
SG084000029002
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
Pressure compensation device DA 084, plastic, 1 packaging unit = 2pc, IP 55 ; approvals VDE,EAC
Pressure compensation device DA 084, plastic, 1 packaging unit = 2pc, IP 55 ; approvals VDE,EAC
| Manufacturer article number | 08400.0-02-9002 |
|---|---|
| EAN code | 4251823468188 |
| ETIM code | EC000331 |
| CN code | 39269097 |
| Protection class | IP55 |
| Dimensions (W x L x H) | 66 x 31 x 66 mm |
| Weight | 0.03 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/da-084
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823468188 |
| Device height | 66 mm |
| Device width | 66 mm |
| Device depth | 31 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 08400.0-02-9002 |
| Order Unit | 1 unit |





