We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - CS 032 Clip [30 x 30 x 30]
Lei 12.91
Lei 10.67
In stock
SKU
SG237009
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
CS 032, retaining clip
CS 032, retaining clip
| Manufacturer article number | 237009 |
|---|---|
| ETIM code | EC003020 |
| CN code | 73209090 |
| Dimensions (W x L x H) | 30 x 30 x 30 mm |
| Weight | 0.01 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/cs-032
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| Device height | 30 mm |
| Device width | 30 mm |
| Device depth | 30 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 237009 |
| Order Unit | 1 pc |





