We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
STEGO - CS 032 Cable [1 x 2 x 1]
Lei 64.00
Lei 52.89
In stock
SKU
SG244380
Free shipping for orders over 1000 lei
Free shipping applies to cities without additional kilometers or heavy/high volume products
CS 032, connection power cable, length 2m
CS 032, connection power cable, length 2m
| Manufacturer article number | 244380 |
|---|---|
| EAN code | 4251823473403 |
| ETIM code | EC001576 |
| CN code | 85444290 |
| Dimensions (W x L x H) | 1 x 2 x 1 mm |
| Weight | 0.4 kg |
| Country of origin | DE |
| Approvals | CE, VDE, EAC |
Documentation: https://www.stego-group.com/products/cs-032
Write Your Own Review
| Country of origin | DE |
|---|---|
| Approvals | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823473403 |
| Device height | 1 mm |
| Device width | 1 mm |
| Device depth | 2 mm |
| Manufacturer | STEGO |
| Manufacturer code | 244380 |
| Order Unit | 1 pc |





