WIELAND - Clema WKN10SL/U/V0, 10mmp, verde - galben, Pachet 50 buc, Pret/buc
13,58 Lei 11,22 Lei
în stoc
SKU
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
  • Terminal de împământare cu conexiune cu șurub pentru montare pe TS35, secțiune transversală nominală: 10 mm², lățime: 10 mm, culoare: verde-galben
Scrieti propria recenzie
Recenzati:WIELAND - Clema WKN10SL/U/V0, 10mmp, verde - galben, Pachet 50 buc, Pret/buc
Rating-ul dumneavoastra
Mai multe informatii
Producator WIELAND
Cod producător 57.510.9055.0
Unitate de măsura Buc
Lungime ambalată 269 mm
Lățimea ambalată 116 mm
Înălțime ambalată 60 mm
Greutatea brută ambalată 2572.5 g
Greutate netă per bucată 45.37 g
Volumul ambalat 1872 ccm
Culoare Verde-galben
Clasa de inflamabilitate a materialului izolant acc. cu UL94 V0
Gradul de poluare 3
Tipul conexiunii conexiune cu șurub
Lungimea benzii de sârmă 13 mm
Tensiunea nominală de impuls 8 kV
Secțiune transversală nominală 10 mm²
Numărul de niveluri 1
Numărul de poziții de fixare pe nivel 2
Lățimea / dimensiunea grilei 10 mm
Carcasa izolatoare PA666
Metoda de montare TS35
Tensiune nominala (V) 800 V
Placa de închidere necesara Nu
Tipul materialului de izolare Termoplastic
Lungime 54 mm
Secțiune transversală minimă solidă 1.5 mm²
Secțiune transversală maximă solidă 10 mm²
Minimum cross section fine stranded 2.5 mm²
Maximum cross section fine stranded 10 mm²
Montarea conductorului de cuplu 2 Nm