WIELAND - Clema WKN35SL/U/V0, 35mmp, verde - galben, Pachet 20 buc, Pret/buc
25,02 Lei 20,68 Lei
în stoc
Numai 29 ramase
SKU
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
  • Terminal de împământare cu conexiune cu șurub pentru montare pe TS 35, secțiune nominală: 35 mm², lățime: 16 mm, culoare: verde-galben
Scrieti propria recenzie
Recenzati:WIELAND - Clema WKN35SL/U/V0, 35mmp, verde - galben, Pachet 20 buc, Pret/buc
Rating-ul dumneavoastra
Mai multe informatii
Producator WIELAND
Cod producător 57.535.9055.0
Unitate de măsura Buc
Lungime ambalată 175 mm
Lățimea ambalată 140 mm
Înălțime ambalată 73 mm
Greutatea brută ambalată 2460 g
Greutate netă per bucată 119 g
Volumul ambalat 1789 ccm
Culoare Verde-galben
Clasa de inflamabilitate a materialului izolant acc. cu UL94 V0
Gradul de poluare 3
Tipul conexiunii conexiune cu șurub
Lungimea benzii de sârmă 20 mm
Tensiunea nominală de impuls 8 kV
Secțiune transversală nominală 35 mm²
Numărul de niveluri 1
Numărul de poziții de fixare pe nivel 2
Lățimea / dimensiunea grilei 16 mm
Carcasa izolatoare PA666
Metoda de montare Sina DIN (top hat rail)/G-rail
Tensiune nominala (V) 800 V
Placa de închidere necesara Nu
Tipul materialului de izolare Termoplastic
Lungime 63 mm
Secțiune transversală minimă solidă 10 mm²
Secțiune transversală maximă solidă 10 mm²
Minimum cross section fine stranded 10 mm²
Maximum cross section fine stranded 35 mm²
Montarea conductorului de cuplu 3 Nm
Secțiune transversală UL 10-2 AWG
Tensiune UL 600 V
Secțiune transversală CSA 10-2 AWG
Tensiune CSA 600 V