WIELAND - Clema WKN10/U/V0, 57A, 1000V, 10mmp, gri, Pachet 50 buc, Pret/buc
2,32 Lei 1,92 Lei
în stoc
Numai 40 ramase
SKU
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
  • Terminal de alimentare cu conexiune cu șurub pentru montare pe TS 35 / TS 32, secțiune nominală: 10 mm², lățime: 10 mm, culoare: gri
Scrieti propria recenzie
Recenzati:WIELAND - Clema WKN10/U/V0, 57A, 1000V, 10mmp, gri, Pachet 50 buc, Pret/buc
Rating-ul dumneavoastra
Mai multe informatii
Producator WIELAND
Cod producător 57.510.0155.0
Unitate de măsura Buc
Lungime ambalată 269 mm
Lățimea ambalată 116 mm
Înălțime ambalată 60 mm
Greutatea brută ambalată 1400 g
Greutate netă per bucată 26.24 g
Volumul ambalat 1872 ccm
Culoare Gri
Clasa de inflamabilitate a materialului izolant acc. cu UL94 V0
Gradul de poluare 3
Tipul conexiunii conexiune cu șurub
Lungimea benzii de sârmă 13 mm
Tensiunea nominală de impuls 8 kV
Secțiune transversală nominală 10 mm²
Numărul de niveluri 1
Numărul de poziții de fixare pe nivel 2
Lățimea / dimensiunea grilei 10 mm
Carcasa izolatoare PA666
Metoda de montare Sina DIN (top hat rail)/G-rail
Curent nominal 57 A
Tensiune nominala (V) 1000 V
Placa de închidere necesara Da
Tipul materialului de izolare Termoplastic
Lungime 53.8 mm
Secțiune transversală minimă solidă 1.5 mm²
Secțiune transversală maximă solidă 10 mm²
Minimum cross section fine stranded 2.5 mm²
Maximum cross section fine stranded 10 mm²
Montarea conductorului de cuplu 2 Nm
Secțiune transversală UL 16-6 AWG
Tensiune UL 600 V
Current factory wiring 65 A
Current field wiring 65 A
Secțiune transversală CSA 16-6 AWG
Tensiune CSA 600 V
Current CSA 70 A