WIELAND - Clema WKN16SL/U/V0, 16mmp, verde - galben, Pachet 50 buc, Pret/buc
18,09 Lei 14,95 Lei
în stoc
Numai 28 ramase
SKU
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
  • Terminal de împământare cu conexiune cu șurub pentru montare pe TS 35, secțiune nominală: 16 mm², lățime: 12 mm, culoare: verde-galben
Scrieti propria recenzie
Recenzati:WIELAND - Clema WKN16SL/U/V0, 16mmp, verde - galben, Pachet 50 buc, Pret/buc
Rating-ul dumneavoastra
Mai multe informatii
Producator WIELAND
Cod producător 57.516.9055.0
Unitate de măsura Buc
Lungime ambalată 322 mm
Lățimea ambalată 126 mm
Înălțime ambalată 65 mm
Greutatea brută ambalată 3026 g
Greutate netă per bucată 58.9 g
Volumul ambalat 2637 ccm
Culoare Verde-galben
Clasa de inflamabilitate a materialului izolant acc. cu UL94 V0
Gradul de poluare 3
Tipul conexiunii conexiune cu șurub
Lungimea benzii de sârmă 15 mm
Tensiunea nominală de impuls 8 kV
Secțiune transversală nominală 16 mm²
Numărul de niveluri 1
Numărul de poziții de fixare pe nivel 2
Lățimea / dimensiunea grilei 12 mm
Carcasa izolatoare PA666
Metoda de montare Sina DIN (top hat rail)/G-rail
Tensiune nominala (V) 800 V
Placa de închidere necesara Nu
Tipul materialului de izolare Termoplastic
Lungime 57.5 mm
Secțiune transversală minimă solidă 1.5 mm²
Secțiune transversală maximă solidă 25 mm²
Minimum cross section fine stranded 4 mm²
Maximum cross section fine stranded 16 mm²
Montarea conductorului de cuplu 2.5 Nm