WIELAND - Clema WKN35/UBL/V0, 124A, 800V, 35mmp, albastra, Pachet 20 buc, Pret/buc
13,69 Lei 11,31 Lei
în stoc
Numai 3 ramase
SKU
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
  • Terminal de alimentare cu conexiune cu șurub pentru montare pe TS 35 / TS 32, secțiune nominală: 35 mm², lățime: 16 mm, culoare: albastru
Scrieti propria recenzie
Recenzati:WIELAND - Clema WKN35/UBL/V0, 124A, 800V, 35mmp, albastra, Pachet 20 buc, Pret/buc
Rating-ul dumneavoastra
Mai multe informatii
Producator WIELAND
Cod producător 57.535.0155.6
Unitate de măsura Buc
Lungime ambalată 175 mm
Lățimea ambalată 140 mm
Înălțime ambalată 75 mm
Greutatea brută ambalată 1478.4 g
Greutate netă per bucată 71.11 g
Volumul ambalat 1837.5 ccm
Culoare Albastru
Clasa de inflamabilitate a materialului izolant acc. cu UL94 V0
Gradul de poluare 3
Tipul conexiunii conexiune cu șurub
Lungimea benzii de sârmă 18 mm
Tensiunea nominală de impuls 8 kV
Secțiune transversală nominală 35 mm²
Numărul de niveluri 1
Numărul de poziții de fixare pe nivel 2
Lățimea / dimensiunea grilei 16 mm
Carcasa izolatoare PA666
Metoda de montare Sina DIN (top hat rail)/G-rail
Curent nominal 124 A
Tensiune nominala (V) 800 V
Placa de închidere necesara Nu
Tipul materialului de izolare Termoplastic
Lungime 70.6 mm
Secțiune transversală minimă solidă 10 mm²
Secțiune transversală maximă solidă 10 mm²
Minimum cross section fine stranded 10 mm²
Maximum cross section fine stranded 35 mm²
Montarea conductorului de cuplu 3 Nm
Secțiune transversală UL 10 - 1/0 AWG
Tensiune UL 600 V
Current factory wiring 150 A
Current field wiring 150 A
Secțiune transversală CSA 10 - 1/0 AWG
Tensiune CSA 600 V
Current CSA 150 A