WIELAND - Clema WKN16/U/V0, 71A, 1000V, 16mmp, gri, Pachet 50 buc, Pret/buc
3,99 Lei 3,30 Lei
în stoc
Numai 16 ramase
SKU
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
  • Terminal de alimentare cu conexiune cu șurub pentru montare pe TS 35 / TS 32, secțiune nominală: 16 mm², lățime: 12 mm, culoare: gri
Scrieti propria recenzie
Recenzati:WIELAND - Clema WKN16/U/V0, 71A, 1000V, 16mmp, gri, Pachet 50 buc, Pret/buc
Rating-ul dumneavoastra
Mai multe informatii
Producator WIELAND
Cod producător 57.516.0155.0
Unitate de măsura Buc
Lungime ambalată 318 mm
Lățimea ambalată 125 mm
Înălțime ambalată 60 mm
Greutatea brută ambalată 2112.5 g
Greutate netă per bucată 40.2 g
Volumul ambalat 2385 ccm
Culoare Gri
Clasa de inflamabilitate a materialului izolant acc. cu UL94 V0
Gradul de poluare 3
Tipul conexiunii conexiune cu șurub
Lungimea benzii de sârmă 15 mm
Tensiunea nominală de impuls 8 kV
Secțiune transversală nominală 16 mm²
Numărul de niveluri 1
Numărul de poziții de fixare pe nivel 2
Lățimea / dimensiunea grilei 12 mm
Carcasa izolatoare PA666
Metoda de montare Sina DIN (top hat rail)/G-rail
Curent nominal 71 A
Tensiune nominala (V) 1000 V
Placa de închidere necesara da
Tipul materialului de izolare Termoplastic
Lungime 59.3 mm
Secțiune transversală minimă solidă 1.5 mm²
Secțiune transversală maximă solidă 25 mm²
Minimum cross section fine stranded 4 mm²
Maximum cross section fine stranded 16 mm²
Montarea conductorului de cuplu 2.5 Nm
Secțiune transversală UL 12-4 AWG
Tensiune UL 600 V
Current factory wiring 90 A
Current field wiring 85 A
Secțiune transversală CSA 14-4 AWG
Tensiune CSA 600 V
Current CSA 95 A