Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
WIELAND - 8100061500 - Sursă tensiune monofazată WIPOS P1, 24VDC, 20A, Ualim: 115/ 230VAC 120-370 VDC, IP20
1.324,00 Lei
1.094,21 Lei
în stoc
Numai 1 ramase
SKU
8100061500
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Sursă de alimentare în comutație wipos, tensiune nominală: 24 V DC / 20A (interval de setare 22,5-28,5 V DC), protecție susținută la scurtcircuit, interval de tensiune de intrare: 115 V AC / 230 V AC, 120-370 V c.c., monofazat, L x Î x A: 175 × 123,6 × 123,6 mm
Documentatie:
Scrieti propria recenzie
| Producator | WIELAND |
|---|---|
| Cod producător | 81.000.6150.0 |
| Unitate de măsura | Buc |
| Tensiune de intrare | min 90 VAC / 264 VAC |
| Tensiunea de ieșire | 24 V |
| Curent de ieșire | 20 A |
| Tipul terminalului | Şurub |
| Dimensiuni | 175 mm W x 123.6 mm D x 123.6 mm H |
| Greutate Kg | 1.9 kg |
| Tipul de montare | şină |
| Temperatura de Operare | min -40 °C / max 71 °C |
| Umiditate relativă | min 20 % / 95 % |
| Material | Metal |
Am gasit alte produse care v-ar placea!
-
WIELAND - 8100061800 - Sursă tensiune trifazata WIPOS P3, 24VDC, 20A, Ualim: 3X340-575 VAC, IP201.173,00 Lei 969,42 Lei















