Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
WIELAND - 8100061100 - Sursă tensiune monofazată WIPOS P1, 24VDC, 1,25A, Ualim: 100-264 V AC / 90-375V DC
291,00 Lei
240,50 Lei
în stoc
Numai 3 ramase
SKU
8100061100
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Sursă de alimentare în comutație wipos, tensiune nominală: 24 V c.c. / 1,25 A (interval de setare 24-28 V c.c.), protecție susținută la scurtcircuit, interval de tensiune de intrare: 85-264 V c.a. / 90-375 V c.c., monofazat , L x Î x A: 40,5 × 88,5 × 115 mm
Documentatie:
UKCA Declaratie de conformitate
Scrieti propria recenzie
| Producator | WIELAND |
|---|---|
| Cod producător | 81.000.6110.0 |
| Unitate de măsura | Buc |
| Tensiune de intrare | 85 - 264 VAC la 50 Hz, 90 - 375 VDC |
| Tensiunea de ieșire | 24 - 28 V |
| Curent de ieșire | 1.25 A |
| Tipul terminalului | Şurub |
| Dimensiuni | 40.5 mm L x 115 mm A x 90 mm Î |
| Greutate Kg | 290 g |
| Tipul de montare | şină |
| Temperatura de Operare | min -40 °C / max 71 °C |
| Umiditate relativă | min 20 % / 95 % |
| Material | Policarbonat |
| Configurare NEMA | IP20 |
Am gasit alte produse care v-ar placea!
-
WIELAND - 8100061800 - Sursă tensiune trifazata WIPOS P3, 24VDC, 20A, Ualim: 3X340-575 VAC, IP201.173,00 Lei 969,42 Lei















