Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
WIELAND - 8100065300 - Sursă tensiune monofazată compactă WIPOS PS1, 24VDC, 5A, Ualim: 100-240 VAC/ 90-350 VDC, IP20
474,00 Lei
391,74 Lei
în stoc
Numai 4 ramase
SKU
8100065300
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Wipos PS1 Sursă de alimentare în comutație, tensiune nominală: 24 V c.c. / 5 A (interval de setare 21,6-27,6 V c.c.), protecție susținută la scurtcircuit, interval de tensiune de intrare: 85-264 V c.a. / 90-350 V DC, monofazat, W x H x D: 40 × 125 × 122,2 mm
Documentatie:
Scrieti propria recenzie
| Producator | WIELAND |
|---|---|
| Cod producător | 81.000.6530.0 |
| Unitate de măsura | Buc |
| Tensiune de intrare | 85-264 V AC / 90-350V DC |
| Tensiunea de ieșire | 24 V |
| Curent de ieșire | 5 A |
| Tipul terminalului | Şurub |
| Dimensiuni | W x H x D: 40 × 125 × 122 mm |
| Greutate Kg | 620 g |
| Tipul de montare | şină |
| Temperatura de Operare | min -40 °C / max 70 °C |
| Umiditate relativă | min 0 % / 95 % |
| Material | Metal |
Am gasit alte produse care v-ar placea!
-
WIELAND - 8100061800 - Sursă tensiune trifazata WIPOS P3, 24VDC, 20A, Ualim: 3X340-575 VAC, IP201.173,00 Lei 969,42 Lei















