WIELAND - Clema WKN70/UBL/V0, 179A, 800V, 70mmp, albastra, Pachet 20 buc, Pret/buc
75,00 Lei 61,98 Lei
în stoc
Numai 17 ramase
SKU
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
  • Terminal de alimentare cu conexiune cu șurub pentru montare pe TS 35 / TS 32, secțiune nominală: 70 mm², lățime: 24 mm, culoare: albastru
Scrieti propria recenzie
Recenzati:WIELAND - Clema WKN70/UBL/V0, 179A, 800V, 70mmp, albastra, Pachet 20 buc, Pret/buc
Rating-ul dumneavoastra
Mai multe informatii
Producator WIELAND
Cod producător 57.570.0155.6
Unitate de măsura Buc
Lungime ambalată 256 mm
Lățimea ambalată 160 mm
Înălțime ambalată 84 mm
Greutatea brută ambalată 3555 g
Greutate netă per bucată 171.775 g
Volumul ambalat 3441 ccm
Culoare Albastru
Clasa de inflamabilitate a materialului izolant acc. cu UL94 V0
Gradul de poluare 3
Tipul conexiunii conexiune cu șurub
Lungimea benzii de sârmă 24 mm
Tensiunea nominală de impuls 8 kV
Secțiune transversală nominală 70 mm²
Numărul de niveluri 1
Numărul de poziții de fixare pe nivel 2
Lățimea / dimensiunea grilei 24 mm
Carcasa izolatoare PA666
Metoda de montare Sina DIN (top hat rail)/G-rail
Curent nominal 179 A
Tensiune nominala (V) 800 V
Placa de închidere necesara Nu
Tipul materialului de izolare Termoplastic
Lungime 76.8 mm
Minimum cross section fine stranded 10 mm²
Maximum cross section fine stranded 70 mm²
Montarea conductorului de cuplu 6 Nm
Secțiune transversală UL 6-2/0 AWG
Tensiune UL 600 V
Current factory wiring 175 A
Current field wiring 175 A
Secțiune transversală CSA 6-2/0 AWG
Tensiune CSA 600 V
Current CSA 170 A