WIELAND - Clema WKN70SL/U, 70mmp, verde - galben, Pachet 20 buc, Pret/buc
106,00 Lei 87,60 Lei
în stoc
Numai 13 ramase
SKU
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
  • Terminal de împământare cu conexiune cu șurub pentru montare pe TS 35, secțiune nominală: 70 mm², lățime: 24 mm, culoare: verde-galben
Scrieti propria recenzie
Recenzati:WIELAND - Clema WKN70SL/U, 70mmp, verde - galben, Pachet 20 buc, Pret/buc
Rating-ul dumneavoastra
Mai multe informatii
Producator WIELAND
Cod producător 57.570.9055.0
Unitate de măsura Buc
Lungime ambalată 256 mm
Lățimea ambalată 160 mm
Înălțime ambalată 84 mm
Greutatea brută ambalată 4800 g
Greutate netă per bucată 233.2 g
Volumul ambalat 3441 ccm
Culoare Verde-galben
Clasa de inflamabilitate a materialului izolant acc. cu UL94 V0
Gradul de poluare 3
Tipul conexiunii conexiune cu șurub
Lungimea benzii de sârmă 24 mm
Tensiunea nominală de impuls 8 kV
Secțiune transversală nominală 70 mm²
Numărul de niveluri 1
Numărul de poziții de fixare pe nivel 2
Lățimea / dimensiunea grilei 24 mm
Carcasa izolatoare PA666
Metoda de montare Sina DIN (top hat rail)/G-rail
Tensiune nominala (V) 800 V
Placa de închidere necesara Nu
Tipul materialului de izolare Termoplastic
Lungime 75.2 mm
Minimum cross section fine stranded 16 mm²
Maximum cross section fine stranded 95 mm²
Montarea conductorului de cuplu 6 Nm
Secțiune transversală UL 6-2/0 AWG
Tensiune UL 600 V
Secțiune transversală CSA 6-2/0 AWG
Tensiune CSA 600 V