Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
WIELAND - Capac clema dubla WK 4 E/U, gri, Pachet 10 buc, Pret/buc
2,48 Lei
2,05 Lei
în stoc
Numai 2 ramase
SKU
0731140550
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
WIELAND - Capac clema dubla WK 4 E/U, gri, Pachet 10 buc, Pret/buc este disponibil pentru cumparare numai în trepte de 10
| Producator | WIELAND |
|---|---|
| Cod producător | 07.311.4055.0 |
| Unitate de măsura | Buc |
| Culoare | Gri |
| Greutate netă per bucată | 3.49 g |
| Lungime ambalată | 175 mm |
| Lățimea ambalată | 150 mm |
| Grosime | 1.5 mm |
| Lungime | 52 mm |
| Greutatea brută ambalată | 37.5 g |
| Volumul ambalat | 250 ccm |
| Clasa de inflamabilitate a materialului izolant acc. cu UL94 | V0 |
| Starea conformității ROHS | Conform |
| Starea conformității REACH-SVHC | Conform |
| Țara de origine | DE |
Produse asociate
Bifati articolele pentru a le adauga in cos sau























