Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
WIELAND - Piesa capat sir cleme 9708/2 S35, Pachet 100 buc, Pret/buc
3,34 Lei
2,76 Lei
în stoc
Numai 1 ramase
SKU
Z552285530
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
| Producator | WIELAND |
|---|---|
| Cod producător | Z5.522.8553.0 |
| Unitate de măsura | Buc |
| Lungime ambalată | 176 mm |
| Lățimea ambalată | 124 mm |
| Înălțime ambalată | 137 mm |
| Greutatea brută ambalată | 1345 g |
| Greutate netă per bucată | 12.88 g |
| Volumul ambalat | 2990 ccm |
| Culoare | negru |
| Clasa de inflamabilitate a materialului izolant acc. cu UL94 | V0 |
| Material | Metal |
| Lățimea / dimensiunea grilei | 8 mm |
| Blocare | Înșurubabil |
| Metoda de montare | Sina DIN (top hat rail) 35/7.5 mm |
| Lungime | 49 mm |
| Starea conformității ROHS | Conform |
| Starea conformității REACH-SVHC | Conform |
| Țara de origine | DE |
Produse asociate
Bifati articolele pentru a le adauga in cos sau























