Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUY 989, receptor, Sn 4 m, 12...24 VDC, cablu 2 m
331,00 Lei
273,55 Lei
în stoc
SKU
XUYR989SP
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY 989, receiver, Sn 4 m, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Numele seriei | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Numele senzorului | XUY |
| Design senzor | Miniatur |
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Rază de detecție | > 1...5 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-fire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Sistem transportor și seria control acces |
| Emisie | - |
Complementar
| Material carcasă | ABS |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Solid state |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | - |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA (stare închisă), <1 V la 10 mA (stare închisă) |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | < 25 mA fără sarcină |
| Răspuns la întârziere | 1 ms |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Imunitate la lumina ambiantă | 10000 lux lumină naturală, 5000 lux bec incandescent |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529, IP67 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul unităților în pachetul 1 | 1 |
| Înălțimea pachetului 1 | 3.5 CENTIMETER |
| Lățimea pachetului 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungimea pachetului 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutatea pachetului 1 | 0.064 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul unităților în pachetul 2 | 35 |
| Înălțimea pachetului 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățimea pachetului 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungimea pachetului 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutatea pachetului 2 | 2.54 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Numărul unităților în pachetul 3 | 1 |
| Înălțimea pachetului 3 | 13 CENTIMETER |
| Lățimea pachetului 3 | 3.5 CENTIMETER |
| Lungimea pachetului 3 | 7 CENTIMETER |
| Greutatea pachetului 3 | 0.064 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYR989SP |
| Unitate de măsura | Pce |





