Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUY, BGS, laser, Sn 300 mm, 12...24 VDC, M8
2.297,00 Lei
1.898,35 Lei
în stoc
SKU
XUYPS1LCO965S
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, BGS, laser, Sn 300 mm, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație, manipulare de materiale |
| Tip de senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUY |
| Design senzor | Compact |
| Sistem de detecție | Difuz cu supresie de fundal |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-fire |
| Tip ieșire discretă | PNP și NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Conectare electrică | 1 conector mamă M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produsului | Control al detecției de nivel a componentelor pe o placă de circuit imprimat monitorizare pentru fisuri pe o componentă monitorizare a pieselor mici pe mașina de producție supresie a unui fundal |
| Emisie | Laser roșu, pulsed, lungime de undă: 675 nm - clasa 2 |
Complementar
| Material carcasă | Nylon impregnate cu sticlă |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| Diametru spot | 0 mm ajustare manuală |
| LED indicator | Stare ieșire: 1 LED (verde), funcție NÎ: 1 LED (niciun), funcție ND: 1 LED (roșu), întârziere timp activă: 1 LED (roșu) |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversiune de polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Consum curent | 35 mA |
| Întârziere răspuns | 40 ms pentru circuit de ieșire în funcție de cablare |
| Recuperare întârziere maximă | - |
| Configurare | Ajustare manuală a focalizării |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 12.8 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.073 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr de unități în pachet 2 | 35 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.86 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYPS1LCO965S |
| Unitate de măsura | Pce |





