Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUY, difuzi, laser analogic, Sn 0,3 m, 12...24 VDC, M12
7.630,00 Lei
6.305,79 Lei
în stoc
SKU
XUYPCO925L3ANSP
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, diffuse, analog laser, Sn 0.3 m, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Aplicație manipulare materiale |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUY |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Material | Plastic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 5 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Interval ieșire analogică | 4...20 mA |
| Conectare electrică | 1 conector mamă M12, 5 pini |
| Aplicație specifică produs | Măsurarea grosimii pieselor mecanice control de poziție a brațului robotului |
| Emisie | Laser roșu, pulsant, lungime de undă: 650 nm - class 1 conforming to IEC 825-1 |
Complementar
| Material carcasă | ABS, anti-șoc |
|---|---|
| Diametru spot | 5.25 mm la 80 mm |
| Dimensiune spot | 1.5 x 3.5 mm la 80 mm |
| LED de stare | Alimentare activă: 1 LED (verde), murdar: 1 LED (roșu) |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune | <2.4 V (stare închisă) |
| Consum de curent | 40 mA fără sarcină |
| Delay de răspuns | 40 ms pentru circuitul de ieșire mod viteză medie, 0.4 ms pentru circuitul de ieșire mod viteză ridicată |
| Configurare | Parametrizare prin butoane |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conforming to IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conforming to IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.058 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr de unități în pachet 2 | 10 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.771 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYPCO925L3ANSP |
| Unitate de măsura | Pce |





