Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUY, difuzi, laser analog, Sn 60 mm, 12...24 VDC, M12
5.414,00 Lei
4.474,38 Lei
în stoc
SKU
XUYPCO925L1ANSP
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, diffuse, analog laser, Sn 60 mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație manipulare materiale |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUY |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Material | Plastic |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Domeniu ieșire analogică | 0...10 V |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Măsurarea grosimii pieselor mecanice control poziție braț robot |
| Emisie | Laser roșu, pulsant, lungime de undă: 650 nm - clasa 1 conform IEC 825-1 |
Complementar
| Material carcasă | ABS, anti-șoc |
|---|---|
| Diametru spot | 1 mm la 50 mm |
| Dimensiune spot | Ø 1 mm la 50 mm |
| LED stare | Alimentare pornit: 1 LED (verde), murdar: 1 LED (roșu) |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 24 V CC cu protecție inversare polaritate |
| Capacitate comutare în mA | 3 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune | <2,4 V (stare închisă) |
| Consum curent | 35 mA fără sarcină |
| Răspuns la întârziere | 30 ms pentru circuit ieșire |
| Configurare | Parametrizare prin butoane |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,036 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 10 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0,72 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYPCO925L1ANSP |
| Unitate de măsura | Pce |





