Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUY, amplificator pentru fibră, 1 culoare, 24VDC M12
3.954,00 Lei
3.267,77 Lei
în stoc
SKU
XUYLC2001
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, ampli for fibre, 1 color, 24VDCM12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUY |
| Design senzor | Design cu fibră optică |
| Emisie | LED roșu |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | 1 PNP/NPN |
| Conectare electrică | 1 conector mascul M12, 4 pini |
Complementar
| Material carcasă | Carcasă robustă din policarbonat |
|---|---|
| Frecvență de comutare | - |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Cădere de tensiune | <0,5 V la 10 mA la nivel scăzut, <2,2 V la 100 mA |
| Întârziere recuperare | 1 ms XUYFPCF., 20 ms XUYFPCP. |
| Întârziere răspuns | - |
| Consum curent | 120 mA fără sarcină |
| Configurare | Ajustare sensibilitate cu mod teach |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 |
|---|
Unități de ambalare
| Înălțime pachet 1 | 4.7 CENTIMETER |
|---|---|
| Lățime pachet 1 | 11.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 16.3 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.319 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul de unități în pachetul 2 | 12 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Numărul de unități în pachetul 1 | 1 |
| Greutate pachet 2 | 4.3 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYLC2001 |
| Unitate de măsura | Pce |





