Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUV, cadru, 200X250mm, 12...24 VDC, M12
4.782,00 Lei
3.952,07 Lei
în stoc
SKU
XUYFRS250S
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUV, frame, 200X250mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Application material handling |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUY |
| Design senzor | Cadru |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Emisie | Infraroșu |
| Material | Metalic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector tată M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecție dinamică a trecerii obiectelor detecție statică a trecerii obiectelor |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu vopsit |
|---|---|
| Material lentilă | Altuglass |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Solid state |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| LED indicator stare | Alarmă: 1 LED (roșu), stare ieșire: 1 LED (ambru) |
| Capacitate comutație în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Consum curent | <= 150 mA fără sarcină |
| Interval delay | - |
| Delay inițial sus | 100 MILLISECOND |
| Delay recuperare maxim | - |
| Configurare | Ajustare sensibilitate cu potențiometru |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 25 gn, amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 24.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 4.9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 42 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 1.583 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S04 |
| Număr unități în pachet 2 | 9 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 60 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 15.768 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYFRS250S |
| Unitate de măsura | Pce |





