Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XUYFRS120SU - Senzor fotoelectric XU, detector fotoelectric cadru deschis 24 VDC npn pnp deschidere 200x120mm
4.424,00 Lei
3.656,20 Lei
în stoc
SKU
XUYFRS120SU
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, detecteur photoelectrique cadre ouvert 24 VDC npn pnp ouverture 200x120mm
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Nume senzor | XUY |
| Nume serie | Aplicație manipulare materiale |
| Aplicație specifică produs | Detectare dinamică a trecerii obiectelor detectare statică a trecerii obiectelor |
| Material carcasă | Aluminiu vopsit |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | Cadru |
| Conexiune electrică | 1 conector mamă M12, 4 pini |
| Material | Metalic |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
Complementar
| Configurare | Reglare sensibilitate cu potențiometru |
|---|---|
| Consum curent | <= 150 mA fără sarcină |
| LED de stare | Alarmă: 1 LED (roșu), stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Tip ieșire | Solid state |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție împotriva suprasarcinii și scurtcircuitului) |
| Material lentilă | Altuglass |
| Interval întârziere timp | - |
| Cădere tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Întârziere prima creștere | 100 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare maximă | - |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
| Rezistență la vibrații | 25 gn, amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 24.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 4.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 41.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 1.334 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S04 |
| Număr unități în pachet 2 | 6 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 60 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 9.256 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYFRS120SU |
| Unitate de măsura | Pce |





