Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XUYFALNEP60080 - Senzori fotoelectrici XU, XUY, furculă, laser, teach, 80X59mm, 12...24 VDC, M8
2.035,00 Lei
1.681,82 Lei
în stoc
SKU
XUYFALNEP60080
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, fork, laser, teach, 80X59mm, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Numele seriei | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Numele senzorului | XUY |
| Design senzor | Furculă |
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Emisie | Laser infraroșu, modulat - clasa 1 conform IEC 825-1 |
| Material | Metalic/plastic |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP și NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conectare electrică | 1 conector tată M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecție semne de referință detecție pe bandă transportoare mică detecție pe șine vibrante detecție obiecte transparente |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu vopsit și poliamidă/sticlă |
|---|---|
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| LED indicator stare | Mod ajustare și blocare tastatură: 1 LED (roșu), stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V CC cu protecție inversare polaritate |
| Capacitate comutare în mA | 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Consum curent | 40 mA fără sarcină |
| Configurare | Autoinstruire |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 0.75 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 1.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 13.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 16.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.095 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 12 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.326 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYFALNEP60080 |
| Unitate de măsura | Pce |





