Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XUYFALNEP40080 - Senzori fotoelectrici XU, XUY, furcă, laser, teach, 80X42mm, 12...24 VDC, M8
1.997,00 Lei
1.650,41 Lei
în stoc
SKU
XUYFALNEP40080
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, fork, laser, teach, 80X42mm, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUY |
| Design senzor | Furcă |
| Sistem de detecție | Fascicul transmis |
| Emisie | Infraroșu laser modular - clasa 1 conform IEC 825-1 |
| Material | Metalic/plastic |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP și NPN |
| Funcția ieșirii discrete | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector de tip mamă M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produsului | Detecția mărcilor de referință detecție pe bandă transportoare mică detecție pe șină vibrantă detecția obiectelor transparente |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu vopsit și poliamidă/sticlă |
|---|---|
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| LED indicator de stare | Mod ajustare și blocare tastatură: 1 LED (roșu), stare ieșire: 1 LED (galben) |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V CC cu protecție împotriva polarității inverse |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Consum de curent | 40 mA fără sarcină |
| Configurare | Autoinvățare |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 0.75 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 1.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 16 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.09 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 16 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.665 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 1.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 16 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.09 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYFALNEP40080 |
| Unitate de măsura | Pce |





