Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUY, furcă, laser, teach, 30X42mm, 12...24 VDC, M8
1.704,00 Lei
1.408,26 Lei
în stoc
SKU
XUYFALNEP40030
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, fork, laser, teach, 30X42mm, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUY |
| Design senzor | Fork |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Emisie | Infrared laser, modulated - class 1 conforming to IEC 825-1 |
| Material | Metalic/plastic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-wire |
| Tip ieșire discretă | PNP and NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conectare electrică | 1 conector mascul M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecția mărcilor de referință detecție pe bandă transportoare mică detecție pe șine vibrante detecție de obiecte transparente |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu vopsit și poliamidă/sticlă |
|---|---|
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Solid state |
| LED de stare | Modul ajustare și blocare tastatură: 1 LED (roșu), stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune | <2 V (stare închis) |
| Consum de curent | 40 mA fără sarcină |
| Configurare | Auto-învățare |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitude = +/- 0.75 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (duration = 11 ms) conforming to IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 conforming to EN/IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 1.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 16 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.07 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 16 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.345 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 1.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 16 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.07 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYFALNEP40030 |
| Unitate de măsura | Pce |





