Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XUYFALNEP40002 - Senzori fotoelectrici XU, XUY, furculă, laser, teach, 2X42mm, 12...24 VDC, M8
1.662,00 Lei
1.373,55 Lei
în stoc
SKU
XUYFALNEP40002
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, fork, laser, teach, 2X42mm, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Nume serie | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUY |
| Design senzor | Furculă |
| Sistem de detecție | Fascicul transparent |
| Emisie | Laser infraroșu, modulat - clasa 1 în conformitate cu IEC 825-1 |
| Material | Metal/plastic |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de conectare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP și NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Conectare electrică | 1 conector tată M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecția marcajelor de referință detecție pe transport mic detecție pe șină vibrantă detecție de obiecte transparente |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu vopsit și poliamidă/sticlă |
|---|---|
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| LED indicator stare | Mod ajustare și blocare tastatură: 1 LED (roșu), stare ieșire: 1 LED (galben) |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V CC cu protecție inversare polaritate |
| Capacitate comutare în mA | 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Consum curent | 40 mA fără sarcină |
| Configurare | Autoinstruire |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 0,75 mm (f = 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 în conformitate cu IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 1,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 16 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,055 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 16 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1,105 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 1,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 16 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,055 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYFALNEP40002 |
| Unitate de măsura | Pce |





